top of page

HAKKIMIZDA

ATİ GELİŞİM AKADEMİSİ

Çocuk Gelişimi, Psikolojik Danışma ve Rehberlik  alanlarında yetkin ve deneyimli  uzmanlardan oluşan  ATİ Gelişim Akademisi; her yaştaki çocukların bireysel özelliklerine göre gelişim ve desteklenmesini hedefler.

 

Her çocuk özeldir ve kendine özgü bir gelişim süreci söz konusudur. Her çocuk öğrenir. Burada önemli olan geç kalmadan kritik gelişim eşikleri takip edilerek zamanında teşhis ve tanı ile çalışmaya başlamaktır.

Çeşitli ölçme ve değerlendirme sonuçlarına göre bireysel özellikler tanımlanır ve bireysel eğitim programları oluşturulur.

Bebeklerin gelişimi ,beslenme ve uyku düzeni anne babalar ile birlikte düzenlenir ve takip edilir. Gelişimsel özelliklerine göre üstün potansiyelli çocuklar ve gençlere göre atölyeler, zenginleştirme programları sunulur, dikkat ve odaklanma, duygusal problemler, sosyal beceri eksiliklerine destek verilir.

Bütüncül eğitim yaklaşımı içinde, bebek ve çocuklara gelişimi tamamlayıcı bir süreç içinde Duyu bütünleme uzmanımız ile nörolojik gelişim desteği  verilir.

Ergenlik (adölesan) dönemi hassasiyetleri,  arkadaşlık ilişkileri, aile içi iletişim başarı ve sınav kaygısı ile ilgili danışmanlık verilir. 

Meslektaşlarımız ile seminerler düzenlenip mesleki paylaşımlar yapılır, süpervizyon verilir.

EKİBİMİZ

Aysim-incesulu3.jpg

AYŞİM  İNCESULU

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Uzmanı
Psikolojik Danışman Rehber

CEREN-UNEK-.jpg

CEREN ÜNEK

Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Uzmanı

Akademisyen

alev-cinbarci.jpg

ALEV CINBARCI

Yaratıcı Drama ve Plastik Sanatlar

bottom of page